Jesteś nurkiem lub bardzo chciałbyś nim zostać? Kręci cię zabawa w wodzie i marzysz o tym, żeby ponurkować w naprawdę fajnym miejscu? Baza nurkowa to coś dla ciebie. Jest to miejsce odpowiednie i dla początkujących, i dla bardziej zaawansowanych. Pod okiem trenera i instruktora zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do prawidłowego nurkowania. Wszystkie zagadnienia zostaną ci dokładnie wytłumaczone, tak, abyś czerpał z nurkowania jak najwięcej radości.

Jeśli jesteś zaawansowanym nurkiem, pomożemy ci zagłębić (dosłownie!) wiedzę, a ty zanurkujesz jeszcze głębiej! Możesz też po prostu wykorzystać bazę nurkową dla zwykłej rozrywki – po prostu przyjdź i ponurkuj. Możesz przynieść swój sprzęt, alei on jest oferowany w naszej bazie nurkowej. Czyż nie idealnie?
Baza nurkowa to świetna opcja dla tych, którzy chcieliby nauczyć się nurkowania lub już nurkują. Oferujemy sprzęt i opiekę na bazie. Pomożemy nauczyć cię podstaw, jak i poszerzymy twoje umiejętności. Przyjdź i sprawdź sam, jak fajnie jest ponurkować!