Blog (o) Nintendo a Fejsik i inne sołszale

Blog (o) Nintendo to twór młody i ciągle w budowie. Ci z Was, którzy odwiedzają mój blog regularnie (a na szczęście są tacy!) na pewno zauważają kolejne funkcjonalności, stopniowo dodawane do strony. Ostatnio pojawiły się opcje social media – pod każdym wpisem znajdziecie ikonki do polubienia, udostępnienia, itp. Zachęcam do ich używania, oczywiście jeśli naprawdę spodobał się Wam dany tekst :) .

Szczególnie, kiedy macie wśród znajomych fanów Nintendo albo po prostu gier. Dla nich będzie to okazja do poczytania czegoś fajnego, a dla mnie do rozpropagowania bloga. Wiadomo, że przyjemniej i z większą motywacją się pisze, jeśli jest spore grono osób, które chce to czytać.

Jednocześnie daję znać, że Blog (o) Nintendo ma na Facebooku swój oficjalny fanpage. Przy okazji dzięki wszystkim za dotychczasowe odwiedziny i komentarze. Za te drugie w szczególności. Każdy wpis, który sprowokował komentarz lub nawet dyskusję bardzo mnie motywuje do dalszego pisania. Oby tak dalej!

7 thoughts on “Blog (o) Nintendo a Fejsik i inne sołszale

 1. Nie lubię takich przycisków do dzielenia się. :( Bardzo źle wpływają na czas ładowania się strony. Przykładowo ta (sekund.milisekundy):
  17.923 - pierwsze zapytanie
  19.242 - HTML pobrany, czas pobierać pozostałe elementy
  20.257 - wszystkie elementy właściwej strony pobrane, zaczyna się pobieranie tego socialowego syfu
  21.174 - koniec pobierania

  Od momentu, w którym HTML jest gotowy do zakończenia pobierania rzeczy istotnych dla bloga minęło 1015ms. Pobranie kontrolek lubię/tłitnij/itd. zajęło dodatkowych 917ms.

  No me gusta. :(

 2. Mnie akurat takie statystyki jak podał Ryan nie interesują ale rozumiem o co mu chodzi.

  A sołszale nikogo.

  • Nie chodzi o statystyki a o to, że strona ładuje się 2x dłużej, niż mogłaby. 😉

   W ogóle to nie czaję po co:
   – add to favorites: nie działa w Chrome, a i tak wygodniej kliknąć, lub wcisnąć ctrl+D
   – email this: ktoś tego kiedykolwiek użył?
   – post on linkedin: serio?

   Gdyby usunąć liczbę lajków, plusów i tłitów (bo nikogo), to ładowałoby się super szybko. 😛

 3. Mi to akurat nie przeszkadza. Ja tam nie widzę różnicy. Tak samo szybko się wgrywa jak wgrywało. Używam Safari na OSX.

 4. 21 sekund ?! To jakaś masakra. Prawdopodobnie trafiłeś na jakiś spowolniony czas odpowiedzi serwera stąd takie czasy. U mnie cała strona ładuje się 2 i pół sekundy. Przyciski do social na pewno nie spowalniają ładowania o sekundę czy dwie, one się ładują bardzo szybko i to jest ułamek czasu ładowania całej strony. Po prostu serwer na którym stoi blog, czasami działa wolniej i to jest niezależne od autora strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>