Po pierwszym miesiącu działalności Bloga zdałem małe sprawozdanie. Przyszedł czas na kolejne podsumowanie, zwłaszcza, że ostatnio wokół Bloga działo się sporo. No i mam też mały announcement na koniec.

Chociaż niedawno miałem mały zastój w postowaniu na Blogu, teraz już wszystko wróciło do normy i się kręci. Właściwie jest coraz lepiej. Kilka dni temu fanpage na Fejsie zdobył swoje setne polubienie, a teraz czeka na sto dziesiąte. Noszę się też z założeniem konta Twitterowego, przynajmniej na próbę

Od powstania Bloga pojawiło się tutaj już 75 wpisów oraz przeszło 350 komentarzy. Do tego prawie 600 sztuk spamu w komentkach Na szczęście w porę wychwyconych przez zaporę.

Ruch dopisuje, głównie dlatego, że ostatnio o Blogu zaczęli pisać inni. O moim skromnym miejscu w internecie wspomniał ostatnio Mielu, który również zaczął blogować. Polygamia z kolei zamieściła Blog (o) Nintendo jako źródło newsa o nowej oficjalnej stronie wiadomej firmy w języku polskim. Nie pisałem o tym wprawdzie tutaj, tylko na fanpejdżu, który staram się aktywnie prowadzić, nawet jeśli we wpisach chwilowo trwa posucha. W każdym razie, miło z ich strony. Last but not least, Gamezilla podlinkowała mój poradnik do promocji MK8 + darmowa gra.

W przeciągu ostatnich pięciu miesięcy najpopularniejszym okazał się wpis o… Sherlocku od BBC. Może trzeba zmienić tematykę strony Na drugim miejscu uplasowała się retrospekcja Fragile, zaś na trzecim Metroid Prime hulający na Oculus Rift.

Czas na wspomniany announcement: otóż w najbliższych dniach wybieram się na turnee po weselach i poprawinach, więc szykuje się przynajmniej tygodniowa przerwa we wpisach. Być może uda mi się zakolejkować jakiś gościnny tekst, ale zobaczymy jak to będzie. Żeby jednak nie było Wam smutno, zaplanowałem jeszcze na piątek własny nietypowy wpis z cyklu Prywata na weekend Powrócę pewnie w glorii i chwale w okolicach premiery Mario Kart 8.

Na koniec zaś, obiecane The Story So Far od zawsze świetnych amerykańskich Irlandczyków z Flogging Molly: