Czy warto kupić WiiU i dlaczego The Order: 1886 ssie

Aby mocno zakończyć rok na Blogu i dać Wam pożywkę na te kilka wolnych dni, po raz pierwszy nagrałem podcast! A dokładniej wystąpiłem w podcaście EPIC FAIL. Tematem było oczywiście Nintendo. Materiału jest masakrycznie dużo, ale poruszamy z Zeratulem masę ciekawych tematów. Jeśli lubiliście nocne audycje radiowe, to na pewno się nie zanudzicie!

Aby nie zniechęcać Was ewentualną długością, a raczej zachęcić poruszanymi tematami, przygotowałem krótki spis tematów. Spis absolutnie nie jest wyczerpujący, ale da Wam pojęcie, czego po naszej dyskusji możecie się spodziewać:

3:30 – Dlaczego warto kupić WiiU już teraz

12:20 – Gry Nintendo: dziecinne czy radosne?

18:00 – Cinematic Experience: rak czy tak? (tutaj narzekamy na The Order)

24:00 – Najbardziej masakrująca gra na WiiU

43:00 – Jak można było nie kochać pierwszego Wii?

1:00:00 – Czy Nintendo powinno zostać w branży

I oczywiście o wiele więcej! Głównie dlatego, że mam osiemdziesiąt myśli na sekundę i nie mogę się powstrzymać od dygresji 😉

czy warto kupić WiiU

Spędzicie Święta przy Wii U?

W każdym razie mam nadzieję, że znajdziecie trochę czasu na odsłuchanie choćby fragmentów nagrania i pozostawienie komentarza: tutaj poniżej, na YouTube, lub na blogu SHOWx4. A korzystając z okazji życzę wszystkim Czytelnikom i fanom Nintendo radosnych, rodzinnych i rozrywkowych Świąt Bożego Narodzenia! Abyście znaleźli chwilę na sesję multiplayer z rodziną przy konsoli Nintendo. A jeśli znajdziecie pod choinką jakiś produkt Nintendo, koniecznie się nim pochwalcie na Blogu lub na oficjalnym profilu 😀

 

4 thoughts on “Czy warto kupić WiiU i dlaczego The Order: 1886 ssie

 1. Dobra robota. Szkoda tylko, że przez większość materiału Kaxi ma chyba źle ustawiony mikrofon. Na jakiś czas się poprawia a potem znowu jest marnie. Nie mniej jednak nie przeszkadzało mi to w wysłuchaniu wszystkiego od początku do końca.

  Według mnie trochę poległeś na zachęceniu graczy do zakupu WiiU właśnie teraz ale to moje prywatne odczucie. Zdecydowanie lepiej zachęcasz do zabawek Nintendo w tekstach i w tym upatruję problem.

  Po wysłuchaniu tego podcastu zaostrzyliście mi apetyt na WiiU. I chociaż wiem, że zakup sprzętu nie nastąpi tak szybko zaczynam sobie zakreślać co ciekawsze pozycje żeby broń boże nie ominąć czegoś wartego uwagi. Do tej pory moja lista zawierała: Super Mario 3D World, Bayonettę 2, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Mario Kart 8, The Wonderfull 101, nową Zeldę i Xenoblade Chronicles X. Teraz po tym podcaście dorzucam Pikmina 3 i starczy mi grania na cały rok.

  Obaj mówicie o tym jak The Order: 1886 będzie zasysało ale jednocześnie mówisz, że chcesz sprawdzić Heavy Rain i Beyond Two Souls gdzie jest prawdopodobnie jeszcze mniej „gry w grze”.

  Zdziwiłem się trochę wybranymi przez Ciebie grami bo żadna z nich nie jest grą first party. Myślałem, że postawisz na coś bardziej „nintendowskiego”.

  Reasumując : liczę na więcej tekstów na blogu, gram.pl oraz podcastów z twoim udziałem. Nie wszystkie muszą być tak długie ale naprawdę fajnie się słuchało.

  • Dzięki za przesłuchanie :)

   Co do przekonywania, to nie chodziło mi tutaj o zarażenie entuzjazmem/hajpem, ale o analizę, dlaczego najlepiej teraz: u progu najlepszego roku tej konsoli!

   Co do The Order, to chodzi o to, że tamte gry nie udają, że są czymś więcej – ich unique selling point leży gdzie indziej. The Order zaś udaje grę akcji, horror może nawet, a w istocie akcji kontrolowanej przez gracza będzie tam niewiele.

   Dzięki za słowa zachęty i udanego Nowego Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>