Donkey Kong Tropical Freeze – przystawka

Donkey Kong Country Returns: Tropical Freeze już zamówiony! Czekam z niecierpliwością, a przy okazji buduję hype. Na przykład takim cudownym filmikiem ze świetną muzyką, śliczną graficzką i ogólnie mocnym zewem radosnej przygody. Jak to w platformówce być powinno.

Zdecydowałem się nie kończyć Super Mario 3D World i pozbyć się gry. Ochota na platformówkę mi jednak nie przeszła i zamówiłem Donkey Kong Tropical Freeze. Wiem, że trochę ryzykuję, bo dopiero co na platformówce od Nintendo się sparzyłem. Ale jak widzę takie filmiki, to moje wątpliwości się rozwiewają. Koniecznie pogłośnijcie dźwięk!

Prawda, że pozytywny? A to dopiero przystaweczka. Coś czuję, że Donkey Kong Tropical Freeze będzie jednym z wiodących tematów na Blogu w lutym 😉 Może nawet z własnymi filmikami, jeśli internet wymyśli, jak je wykraść z Miiverse… Żółwik!

Donkey Kong Tropical Freeze

One thought on “Donkey Kong Tropical Freeze – przystawka

  1. Nowy Donkey to będzie jakaś miazga. Już nie mogę się doczekać. Ostatecznie odpuściłem sobie wersję z Wii (szybko się zapalam). Ale by umilić sobie czas na oczekiwanie, podłączyłem SNES-a. :) Donkey „trójka” jest superowy. A przy okazji znowu pograłem w Super Star Wars Return of the Jedi. Mam karteczkę z kodami przyklejoną plasterkiem do karta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>