E3 Leak: Nowe Pokemon Stadium?

Przecieki o grach Nintendo to rzadkość – firma strzeże swoich tajemnic jak żadna inna. Ale tym razem stało się inaczej. Jak donoszą dobrze poinformowane źródła, na E3 Nintendo zaprezentuje nam nową odsłonę Pokemon Stadium. Są nawet pierwsze obrazki!

nowe pokemon stadium ruby sapphire

Na początku chcę podkreślić, że źródło wycieku zaprezentowało jedynie zrzuty z trailera, który ma być pokazany na E3. Trailer był rzekomo mieszaniną filmu CGI i gameplayu z konsolki. Wszystkie informacje to tylko wnioski z publikowanych tu obrazków, więc istnieje ryzyko błędnej interpretacji. Ale chyba sami przyznacie, że wygląda to jak nowe Pokemon Stadium? Drugi wariant, trochę mniej entuzjastyczny, głosi, że chodzi o jakieś DLC do Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire. W każdym powyższy obrazek to wyraźnie fragment zwiastuna CGI pokazujący walkę Pokemonów na stadionie.

nowe pokemon stadium 3ds

Jak widać na powyższym zrzucie, gra zmierza na 3DSa. Przynajmniej 3DS, bo jeśli rzeczywiście chodzi o nowe Pokemon Stadium, to może na stole jest opcja jednoczesnej wersji na handhelda i Wii U. Nie są to materiały z żadnych wcześniejszych zwiastunów Pokemonów – specjalnie przejrzałem!

nowe pokemon stadium 1

Pokemony ostatnio stały się coroczną serią, trochę jak FIFA, Call of Duty i Assassin’s Creed. Więc nowe Poki na koniec roku wydają się bezpiecznym założeniem. Czy rzeczywiście będzie to Stadium? Przekonamy się już 16. czerwca!

 

5 thoughts on “E3 Leak: Nowe Pokemon Stadium?

    • No Stadiumy zawsze były związane ze stacjonarkami, ale materiał sugeruje 3DSa. Dlatego sam stawiałbym na cross-platformową grę.

    • Nie 😉 Na N64 to były po prostu bitwy Poków, jedyna szansa na zobaczenie ich w 3D. Teraz pewnie trzeba wymyślić formułę na nowo. Pewnie postawią na online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>