„Kaxi jedzie na E3″ – no prawie. W przyszłym tygodniu jadę na polski event, na którym będę miał okazję zagrać we wszystkie gry, jakie Nintendo prezentowało w grywalnej formie na tegorocznym E3. W związku z tym już teraz chcę Was zapytać, czego chcielibyście się dowiedzieć o nadchodzących produkcjach.

Większość z Was pewnie śledziła Nintendo Treehouse, a przynajmniej obejrzała Digital Event. Podstawowe informacje o takich tytułach jak Zelda: Tri Force Heroes, Metroid Prime: Federation Force, czy Star Fox Zero więc znacie. Dlatego, żeby nie powtarzać się z zagraniczną prasą, chcę pojechać na event organizowany przez polskiego dystrybutora Nintendo z konkretnymi pytaniami w głowie. Waszymi pytaniami.

Nie łudzę się, że obsługa imprezy ujawni coś więcej niż do tej pory powiedziało Nintendo. Ale grając w przygotowane dema mogę zwrócić uwagę na konkretne rozwiązania i detale. Chcecie wiedzieć, czy da się grać w Star Foxa patrząc tylko na telewizor? Jak straszne jest Project Zero 5 w hali pełnej innych ludzi? Czy Metroid na 3DS na żywo jest tak brzydki jak na materiałach promocyjnych? Zamieście nurtujące Was kwestie w komentarzach, a ja zrobię z nich listę, którą zabiorę ze sobą na wyjazd. Na Wasze pytania czekam do wtorku 14. lipca! Pamiętajcie, że chodzi o gry Nintendo, które na E3 2015 były pokazywane w grywalnej formie.

Kaxi tweetuje

Pytania możecie również wpisywać na oficjalnym koncie Twitterowym Bloga (o) Nintendo, który znajdziecie tutaj: Twitter.com/BlogNintendoPL. Pytania wpisujcie albo jako odpowiedzi do stosownego wpisu, albo opisując hashtagiem #AskKaxi. Profil Twiitter prowadzę niezależnie od samego Bloga lub profilu na FB, więc zachęcam do obserwacji i dyskusji na tweety