Macie talent muzyczny? Lubicie śpiewać lub wydawać z siebie inne dźwięki? Tyle może wystarczyć, żeby zgarnąć grę i figurkę amiibo.

BlogNintendo.pl objął patronat nad muzycznym konkursem portalu GameMusic.pl. Do wygrania jest gra Super Mario Maker na Wii U oraz figurka amiibo 8-Bit Super Mario. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

POSTANOWILIŚMY PRZYGOTOWAĆ DLA WAS OSTATNI W TYM ROKU KONKURS Z WYJĄTKOWĄ NAGRODĄ DO WYGRANIA. ZDAJEMY SOBIE Z TEGO SPRAWĘ, ŻE WŚRÓD NASZYCH CZYTELNIKÓW JEST WIELE OSÓB CENIĄCYCH SOBIE MARKĘ NINTENDO ORAZ POWIĄZANE Z NIĄ PRODUKCJE. DLATEGO W ZWIĄZKU Z TEGOROCZNĄ PREMIERĄ GRY SUPER MARIO MAKER NA KONSOLĘ NINTENDO WII U, MAMY DLA WAS KONKURS.

ZADANIE KONKURSOWE JEST NIEZWYKLE ŁATWE, ALE WYMAGA OD WAS KREATYWNOŚCI MUZYCZNEJ. KORZYSTAJĄC ZE ZNANYCH WAM MELODII ZE ŚWIATA SUPER MARIO BROS, POTRZEBUJEMY PODKŁADU MUZYCZNEGO DO ZAMIESZCZONEGO NIŻEJ FILMU.. TECHNIKA NAGRANIA SIEBIE JEST DOWOLNA, ALE PAMIĘTAJCIE, ŻE DOPUSZCZAMY TYLKO UŻYWANIE STRUN GŁOSOWYCH (ŚPIEW, GWIZDY, MRUCZENIE) ORAZ DŁONI. JAK NAJBARDZIEJ DO ZABAWY MOŻECIE ZAPROSIĆ RODZEŃSTWO, RODZINĘ ORAZ PRZYJACIÓŁ.

Z nadesłanych przez Was nagrań, najlepiej w formacie mp3 lub wav, wybierzemy jedną osobę, która wygra nie tylko zestaw gry Super Mario Maker na konsolę Nintendo Wii U, ale również figurkę Amiibo 8-Bit Super Mario. Na Wasze nagrania czekamy do czwartku (31.12.2015). Zgłoszenia podsyłajcie na nasze redakcyjne konto (redakcja@gamemusic.pl).

Cała dwuosobowa ekipa BlogNintendo.pl zachęca do udziału w konkursie Macie czas do końca roku. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora TUTAJ.