loty-do-londynu-2Wiele osób zastanawia się nad tym jak tanio dojechać do większych zagranicznych miast, takich jak Londyn. Wielu Polaków udaje się tam w celach zarobkowych, inni odwiedzają rodziny, a jeszcze inni po prostu chcą zwiedzić jedno z najsłynniejszych miast na świecie. A jest naprawdę co oglądać!

Jak zatem najlepiej dostać się do Anglii, nie rujnując tym samym całego domowego budżetu? Istnieje kilka sposobów, a wśród nich znajdują się takie środki transportu jak samochód, samolot i autokar. Omówimy w skrócie wady i zalety każdego z tych środków lokomocji.

Samochód jest przede wszystkim wygodny. Do tego można spakować tyle bagażu ile zmieści się w bagażniku. Gorzej gdy w osobówce podróżuje z nami kilka osób – wtedy zarówno nam, jak i naszym walizkom może zrobić się naprawdę ciasno. Do tego dochodzi długi czas jazdy.

Jeszcze dłużej niż samochodem jedzie się autokarem. Jednak zaletą podróży autobusem jest dosyć tani bilet, w którego cenie zazwyczaj mamy już wliczony przewóz bagażu. Jednak gdy pomyślimy, że średni czas przejazdu z Polski do Londynu to ponad doba, to wielu osobom odechciewa się takiej przejażdżki.

Samolotowe loty do Londynu wydają się więc najlepszą opcją. W mniej niż dwie godziny jesteśmy już ana miejscu, a bilety u tanich przewoźników mogą być tańsze, znacznie tańsze niż te autokarowe (lub koszt spalonego paliwa w samochodzie).