Loty na Teneryfe (2)Każdy, kto w obecnych czasach myśli o wyjeździe na wakacje zaczyna się poważnie zastanawiać. Kraje, takie jak chociażby Turcja czy Egipt, które niegdyś ze względu na swój turystyczny klimat można powiedzieć, że żyły z turystyki dziś świecą pustkami.

Nie ma sensu dziwić się dla wystraszonych ludzi. Islamski terror atakuje kolejne kraje a informacje o chociażby zamachach w hotelach czy na plażach są coraz częściej pokazywane przez media. Jak ktokolwiek miałby spokojnie wypoczywać i cieszyć się wczasami, jeżeli jednocześnie musiałby ze strachem spoglądać na każdego człowieka znajdującego się obok w obawie, że ten zaraz wyjmie karabin maszynowy?

Dziś tak naprawdę najbezpieczniejszym pomysłem na spędzenie wakacji jest pozostanie w kraju. Poziom terroryzmu jest u nas znikomy a służby kompetentne i skuteczne. Mimo to wiele osób zwyczajnie nie wyobraża sobie pozostawać w kraju, szczególnie kiedy urlop dostaje tylko raz do roku. Dla wszystkich osób, które chciałyby w miarę bezpiecznie spędzić wakacje, jednak nie odpowiada im wizja odpoczynku w kraju pozostają loty na Teneryfe, nie jest to może rozwiązanie najtańsze, jednak nie da się ukryć, że jedno z bezpieczniejszych.