Mario Kart 8 Premium Pack – powód by kupić Wii U?

Nintendo znane jest z wielu wersji, choćby kolorystycznych, swoich konsol. I sprzedawaniu ich w różnorakich zestawach. Wii U było dotąd wyjątkiem, ponieważ konsola nie doczekała się ani bundla z Super Mario 3D World, ani z Donkey Kong Country Tropical Freeze.

Wygląda na to, że N w końcu zmądrzało. Na razie to informacja nieoficjalna i wyciek, ale poniższy obrazek zdaje się potwierdzać, że doczekamy się zestawu Wii U + Mario Kart 8. Przed Wami Mario Kart 8 Premium Pack! Konsola będzie w wersji Premium i dorzuci oprócz gry jeszcze tygodniową wersję próbną usługi Wii Karaoke U.

mario kart 8 premium pack

 

Nie znamy jeszcze ceny, ale skoro info to wyciekło, Nintendo pewnie oficjalnie zapowie Mario Kart 8 Premium Pack lada chwila. Decyzja o zbundlowaniu MK8 pokazuje, że N naprawdę stawia wszystko na jedną kartę i robi co może, żeby MK8 wypalił. Potwierdza to też diagnozę z wcześniejszego wpisu, że w tym przypadku firma nie chce sobie pozwolić na przeoczenie najmniejszego szczegółu.

Co się stanie, jeśli misja Mario Kart i tak nie wypali to temat na osobny artykuł.

Źródło: GameBlog

3 thoughts on “Mario Kart 8 Premium Pack – powód by kupić Wii U?

 1. Donkeya raczej nikt się nie spodziewał w bundlu, a zestaw z Super Mario 3D World był na święta:
  http://store.nintendo.co.uk/wii-u-hardware/mario-mega-bundle/10874508.html
  Pakiet oprócz SM3DW zawierał NSMBU z DLC, Wiilota i czapeczkę Mario (lol). Na sprzedaż konsoli w UK nie miało to żadnego efektu. Premiera tydzień przed tylko 50Ł droższym PS4 też swoje zrobiła.

  Wydaje mi się, że MK prędzej ma szansę ruszyć coś sprzedażowo w USA niż u nas. Europa, szczególnie Wielka Brytania chętniej przytuli bundle Xboxów i PS4 z Watch_Dogs, bo w świetle tej konkurencji nawet obniżona cena premiuma jest daleka od atrakcyjnej.

  • Tawot, to był zwykły bundiel NSMBU + Luigi DLC, do którego dorzucano jeszcze grę w promocyjnej cenie. To wprawdzie Nintendo Store, ale takie promocje sklepy mogą i robią non stop. Ten bundel z MK8 to nieco inna bajka.

   Co do Donkeya, nikt się może nie spodziewał, ale w sumie czemu? To najważniejsza i w sumie jedyna gra zimy 2014 była, więc powinna doczekać się bundla choćby z braku lepszej opcji.

 2. O, Nintendo, czekam na swojego bundla! Skuszono mnie konsola bez perspektyw 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>