Kolejna szansa: wygraj Mario Kart 8 w Gekonie

Jeśli nie dotrzecie na CD-Action Expo 2014 albo powinie Wam się noga w turnieju Mario Kart 8, wkrótce będziecie mieli kolejną szansę na zdobycie gry. Ponownie we Wrocławiu.

Wczoraj pisałem, że na wrocławskim CD-Action Expo 2014 będzie można wygrać jedną z trzech kopii Mario Kart 8 na Wii U. Okazuje się, że zaledwie kilka dni później podobna okazja się powtórzy! Sklep Gekon we współpracy z polskim dystrybutorem Nintendo organizuje turniej w MK7 na 3DSa z równie atrakcyjnymi nagrodami. Sprawdźcie „plakat” poniżej.

mario kart 8 w gekonie

 

Sklep znajduje się przy ulicy Drobnera, niedaleko placu Bema, czyli niemal w sercu miasta. 20 maja to wtorek, więc okazję tym razem będą mieli ci, którzy w weekendy są zajęci. Z pewnością będzie to też dobre miejsce, żeby złapać kilka street-passów 😉 Czyli kierunek wtorkowych spacerów z 3DSem już znacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>