Let’s play a game! Już pojutrze wielki pokaz Nintendo Switch. Kto pierwszy celnie wytypuje liczbę pudełkowych tytułów startowych, ten zgarnie zestaw upominków od Dystrybutor Nintendo Polska. Bawimy się?

Dzięki uprzejmości dystrybutora, mam do rozdania niżej widoczny zestaw. W skład wchodzi notatnik Mario Party: Star Rush oraz plakat i cztery karty Monster Hunter Generations.

Nagroda w minikonkursie.

Minikonkurs – zasady:

1. WYŻEJ WIDOCZNY ZESTAW UPOMINKÓW ZGARNIE OSOBA, KTÓRA JAKO PIERWSZA W KOMENTARZU ODGADNIE PRAWIDŁOWĄ LICZBĘ GIER PUDEŁKOWYCH, JAKIE ZOSTANĄ ZAPOWIEDZIANE 13 STYCZNIA JAKO TYTUŁY STARTOWE NA NINTENDO SWITCH W EUROPIE.

2. KOMENTARZE NALEŻY WPISYWAĆ POD TYM POSTEM, A TERMIN KOMENTOWANIA UPŁYWA 13 STYCZNIA O 3:00 (TRZECIA W NOCY).

3. JEDNA OSOBA – JEDEN GŁOS. JEŚLI KTOŚ SKOMENTUJE WIĘCEJ RAZY, LICZY SIĘ PIERWSZY WPIS.

4. MINIKONKURS ZOSTANIE ROZSTRZYGNIĘTY NA PODSTAWIE OFICJALNYCH INFORMACJI PRASOWYCH NINTENDO OF EUROPE ZGODNIE ZE STANEM FAKTYCZNYM NA DZIEŃ 14 STYCZNIA 2017. PÓŹNIEJSZE ZMIANY W KALENDARZU WYDAWNICZYM NIE MAJĄ WPŁYWU NA ROZSTRZYGNIĘCIE.

5. W PRZYPADKU BRAKU TRAFNEJ ODPOWIEDZI LICZY SIĘ WYNIK NAJBLIŻSZY POPRAWNEMU, A PIERWSZEŃSTWO MA ODPOWIEDŹ WYŻSZA (NP. JEŚLI LICZBA GIER TO 5, A PADŁY ODPOWIEDZI 4 I 6, WYGRYWA 6).

6. NAGRODA ZOSTANIE WYSŁANA POCZTĄ NA MÓJ KOSZT (NA TERENIE POLSKI). WARUNKIEM OTRZYMANIA NAGRODY JEST PODANIE PRZEZ ZWYCIĘZCĘ ADRESU KORESPONDENCYJNEGO.

Wiem, że to trochę dużo zasad jak na mały konkursik, ale nauczony doświadczeniem staram się przewidzieć wszystko, żeby potem nie było kwasów Przypominam, że pokaz Nintendo Switch na żywo w piątek 13 stycznia o 5 nad ranem. Tak blisko, tak daleko… Dla zabicia czasu polecam moje felietony o nowej konsoli Big N: artykuł 1, artykuł 2.

Trzymajcie kciuki za nowego Metroida!