W polskim sporcie od lat dzieje się wiele ciekawego. Mamy wielu wspaniałych ludzi, którzy nasz kraj dumnie prezentują podczas różnych zmagań. I, co bardzo ważne, mamy wspaniałych zawodników zarówno w dyscyplinach letnich, jak i zimowych.

Dla polskich kibiców bardzo ważne jest to, że nasze sportowe gwiazdy traktują sport jako płaszczyznę uczciwej rywalizacji. Gdy stają do zawodów, walczą uczciwie, bez środków dopingujących, z czego jesteśmy dumni. Tak wielkie gwiazdy światowego formatu, jak Agnieszka Radwańska, Justyna Kowalczyk, czy Robert Lewandowski nie mają za sobą żadnych wielkich afer. I to niewątpliwie jest wspaniałe, a Polacy ze swoich sportowców po prostu są dumni.

Zresztą, wystarczy przyjrzeć się udziałowi Polaków w największych imprezach. W żadnej nie zdarzyło się jeszcze, aby któryś z naszych zawodników został zdyskwalifikowany za niesportowe zachowanie, czy też przyjmowanie dopingu, co niestety w ostatnich latach stało się nagminnym problemem, szeroko wykorzystywanym na świecie.