Nowe logo Bloga (o) Nintendo

Po ponad tygodniowym głosowaniu, nowe logo BlogNintendo.pl zostało wybrane! Mam nadzieję, że wniesie nieco koloru i Nintendowskiej radości do layoutu. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy pofatygowali się o głos i komentarz. Oczywiście największe kudosy lecą do Jarka Brykowicza, który logo zaprojektował.

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco: 1:15:17 kolejno dla projektów jeden, dwa i trzy. Jednak projekt nr 3 wygrał nie tylko przewagą liczebną. Wczytywałem się w Wasze uzasadnienia wyroku i dawały mi one dużo do myślenia. Szczególnie przekonywały mnie argumenty o ascetycznym layoucie strony i potrzebie kontrastującego motywu graficznego na powitanie. Nie bez racji były również głosy, że tylko trzecie logo oddaje radość towarzyszącą graniu na konsolach Nintendo.

nowe logo nintendo

Nowe logo na nowe czasy ;)

Jeszcze raz dzięki Wam wszystkim za udział. A tym, którzy głosowali na projekty inne niż zwycięskim, pragnę powiedzieć, iż mam nadzieję, że do nowego loga się przekonacie i nie zniechęci Was do odwiedzin Bloga :)

3 thoughts on “Nowe logo Bloga (o) Nintendo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>