Udaj się na wycieczkę w Pireneje!

Teoretycznie jesteś miłośnikiem gór i mógłbyś spędzać w nich każdy wolny dzień, jednakże tak często to robiłeś, że polskie trasy zdążyły ci już spowszednieć? Narzekasz na to, że są przepełnione turystami, który kompletnie nie dbają o otaczające ich środowisko, zaśmiecają szlaki i przy tym przeszkadzają ci w kontemplacji? To znak, że nadszedł czas, abyś wyruszył gdzieś dalej. Zdecyduj się początkowo na Pireneje i odkryj, jak zróżnicowane potrafią być pasma górskie innych krajów.

Jeśli nigdy wcześniej nie chodziłeś po górach umieszczonych w innych państwach, możesz przeżyć prawdziwy szok, gdy w końcu dane ci będzie to zrobić. Udasz się na francuskie czy hiszpańskie szlaki górskie i odkryjesz, że bywają one znacznie trudniejsze od tych typowo polskich. Będziesz chciał jednak iść dalej i zdobyć szczyt, by osiągnąć założony wcześniej cel. Pireneje na pewno zdołają cię w sobie rozkochać. Są niesamowitymi i niezwykle pięknymi górami, których pokonanie wymaga nie lada sprawności i siły psychicznej.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje