Porównywarka hoteli – sposób na tani nocleg

W chwili obecnej na świecie istnieje około 30 – 40 liczących się systemów umożliwiajacych rezerwację hoteli online.
Pozostała grupa stron to najczęsciej agenci tych pierwszych lub lokalne systemy ograniczające się do jednego państwa czy nawet regionu.

Ceny za wybrany pokój czy nocleg w hotelu X różnią się w poszczególnych systemach w sposób znaczący. Zależy to od wielu czynnników: umów jakie sa podpisane pomiędzy operatorami systemu a siecią hotelową, prowizją jaką sobie nakłąda operator, a także walutą jaka została wybrana jako forma rozliczeń (ma to znaczenie przy obecnym kursie dolara).

Optymalnym rozwiązaniem dla turysty staje się wykorzystanie systemu, który jest w stanie porównać ofertę wszystkich liczących się operatorów globalnych. Porównywarka hoteli generuje w kilka sekund zestawienie najlepszych możliwych do uzyskania cen za nocleg w wybranym mieście na świecie. Wystarczy tylko zapoznać się z wynikami wyszukiwania, posegregować je wg: gwiazdek, popularności, opini gości, czy odległości od wyznaczonego celu i wybrać interesujący nas hotel.

Sam proces rezerwacji odbywa się już na stronie wybranego systemu rezerwacyjnego dzięki czemu mamy pewność, że rezerwacja zostanie załozona w sposób właściwy i bez udziału pośredników.

Sam system porównujacy działa w sposób bezstronny i nie faworyzuje żdanej sieci hotelowej to użytkownik decyduje jako hotel wybiera i za jaką cenę.

Porównaj już teraz 700 000 ofert hotelowych w kilka sekund.