Rzucam Wam wyzwanie w Nintendo Football Club!

Recenzja już dawno popełniona i opublikowana, ale w NPFC gram dalej. Od 17 kwietnia działają już serwery, więc nareszcie mogłem spróbować rozgrywek online. Są bardzo… wygodne. No i N przewidziało ligę polską! Więc rzucam rękawicę i zapraszam na murawę :- )

nintendo football clubJako, że Nintendo Football Club (nie pasuje mi to Pocket w tytule, za długie się robi) to menedżer piłkarski, rozgrywka online nie wymaga siedzenia przy konsoli. Gracz wcześniej ustala wytyczne dla trenera, a mecz rozgrywa się już sam, łącznie ze zmianami czy korektą taktyki. Dzieje się tak dlatego, że drugi gracz nie jest do tanga potrzebny – konsola po prostu ściąga jego skład i ustawienie. Da się grać z kimś się chce, kiedy się chce :) W związku z czym wszystkim posiadaczom Nintendo Football Club RZUCAM WYZWANIE!

Jak mnie znaleźć?

Są dwa sposoby, że rozegrać ze mną mecz. Pierwszy to wejście w ranking polski i wybranie mnie z listy. Jako, że nasza rodzima liga nie jest zbyt duża, łatwo znaleźć moją drużynę. Obecnie zajmuję 3. miejsce w kraju.

Drugi sposób to opcja szukania zespołu bo unikalnych kodach ID. Wystarczy dokładnie przepisać kod z obrazka powyżej, a konsola już sama mnie znajdzie. System działa tak, że ten „nieobecny” gracz może potem sobie cały mecz ściągnąć i obejrzeć.

Moja drużyna

Menedżer: Kaxi

Friend Code (na wszelki wypadek): 2878-9607-5597

Nazwa: WKS Plumbers

ID: B0F11D02D

Do zobaczenia na boisku! Może stworzymy polską ekstraklasę lepszą od tej prawdziwej 😉

4 thoughts on “Rzucam Wam wyzwanie w Nintendo Football Club!

 1. No to teraz muszę kupić ;P

  „Dzieje się tak dlatego, że drugi gracz nie jest do potrzebny – konsola po prostu ściąga jego skład i ustawienie. ”

  Niedokończona myśl?

  • No to pierwszy mecz za nami 😉

   Czy ja dobrze podejrzewam, że dołączyłeś do ligi niemieckiej? 😛

   • Tak, chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo dużo większa konkurencja tam jest. Pierwszy mecz z tobą 0:3 w plecy :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>