Wspaniałe towarzystwo, niezapomniana atmosfera, nowe, ponad ośmiu metrowe i nowoczesne jachty. Czego chcieć więcej? Z nami Twoje wakacje staną się najlepszym wspomnieniem na całe życie! Wszystko pod bacznym okiem ratowników WOPR oraz w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Niesamowita zabawa, mnóstwo uciechy, niezwykłe przeżycia razem ze znajomymi. Biuro podróży SailCamp zagwarantuje wszelkie wygody niesamowicie szybkich jednostkach. Kuchenka, umywalka oraz zabudowa elektroniczna – chłodziarki, sondy, oświetlenie nawigacyjne i nowoczesne komputery pokładowe. Pływanie z nami nauczy Cię na czym polega nowoczesne żeglarstwo ale również wpoi najważniejsze zasady żeglowania z podstawowym wyposażeniem.

Obozy żeglarskie na mazurach to świetna propozycja na rekreacyjny imprezowy wypad. Z nami oderwiesz się od ziemi i rzeczywistości! Zapomnisz o wszystkim co przyziemne, nieprzyjemne i dręczące. Pozwól ponieść się emocjom przez dwa tygodnie. Pojedź na najlepsze wakacje swojego życia. Impreza żeglarska to propozycja dla każdego bez względu na wiek, płeć czy orientację. W czasie rejsu zahaczymy o wszystkie kluby i najlepsze imprezy na mazurach i nie tylko!

Poczuj energię i wiele emocji robiąc każdy manewr i przy każdej sytuacji na wodzie. Pływanie na jeziorze to nie tylko wypoczynek i relaks ale również zmagania z naturą, lekcja życia będąc pod wpływem najsilniejszych żywiołów oraz wystawionym na działanie jednego z najsilniejszych żywiołów!

Wyjazd na mazury to świetny sposób aby się zrelaksować. Mazury są pełne niesamowicie ciekawych tajemnic. Obóz żeglarski pozwala zwiedzić je wszystkie za jednym razem. Każdego dnia w innym miejscu, innym porcie i przeróżnych warunkach. Nasza kadra przeszkoli Cię z podstawowych zasad zachowania na jachcie jednocześnie dając możliwość pokierowania własną załogą sterują wielkim prawie 4 tonowym jachtem!

Marzyłeś od wielkich podróżach morskich, pływaniu nowoczesnymi i niezwykle szybkimi jachtami? Zapewnimy Ci to podczas naszych rejsów po mazurach! Bo w końcu od czegoś trzeba zacząć! Nasz obóz wędrowny to idealna propozycja dla Ciebie! Nauczymy podstawowych zachowań na wodzie, sterowania dużym jachtem na otwartej wodzie jak i w ciasnych portach. Żaden manewr nie będzie dla Ciebie straszny!

Pragniesz spędzić bezpieczne i ciekawe wakacje? Zapewnimy doświadczoną kadrę instruktorską, ratowników medycznych oraz wodnych. Twoje bezpieczeństwo jest u nas na pierwszym miejscu! Obóz żeglarski na mazurach to świetna okazja sprawdzenia samego siebie w trudnych i stresujących sytuacjach przed wyprawą na morze. Gwarantujemy bezpieczeństwo w każdej sytuacji a każdy stres przemienimy w śmiech i zabawę, z nami zawsze będziesz się dobrze bawił!