Chmura domowa, wykorzystująca serwer NAS to wygodne w użyciu urządzenie, które przechowuje wszystkie zdjęcia, filmy i utwory muzyczne w jednym miejscu. Umożliwia ono również błyskawiczny wgląd do plików oraz ich edycję w dowolnej lokalizacji. Osobisty serwer plików WD MY CLOUD PERSONAL CLOUD STORAGE 4TB EMEA posiada nie tylko wszystkie wymienione cechy, ale także mnóstwo innych przydatnych funkcji.

chmura
Mały rozmiar, wielkie możliwości

WD MY CLOUD STORAGE 4TB EMEA to niewielki sprzęt wyposażony w imponujące 4 TB pamięci. Pełni on rolę magazynu – gromadzi wszystkie istotne dokumenty, dlatego zawsze mamy je pod ręką. Posiada także szybki, dwurdzeniowy procesor, zapewniający błyskawiczny transfer plików. Serwer ma również bardzo prosty w obsłudze interfejs Ethernet My Cloud, umożliwiający dostęp do chmury przez internet za pomocą wszystkich urządzeń mobilnych. Sprzęt wyposażono w aplikację komputerową WD Sync, tworzącą kopie zapasowe całej zawartości znajdującej się w komputerach i bezpośrednio wewnątrz chmury. Dzięki temu pliki są zawsze aktualne i dostępne na wszystkich urządzeniach. WD MY CLOUD STORAGE jest również zintegrowany z kontem DropBox oraz innymi serwisami.
Bezpieczne przechowywanie plików

Osobista chmura WD MY CLOUD STORAGE 4TB EMEA gwarantuje bezpieczne przechowywanie danych w jednym miejscu za pomocą sieci domowej, bez żadnych ograniczeń i opłat. Każdy użytkownik, który z niej korzysta może utworzyć własne hasło. Dzięki temu nie trzeba już zastanawiać się, czy aby na pewno ważne dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce. Ponadto dzięki oprogramowaniu SmartWare Pro aplikacja My Cloud chroni zdjęcia i filmy na dwa sposoby. Zapisuje ona dane zaraz po wysłaniu lub tworzy kopie zapasowe wyłącznie przez połączenie z siecią bezprzewodową, na wszystkich komputerach domowych.
Multimedialny schowek dla wszystkich członków rodziny

Wszystkie pliki multimedialne (zdjęcia, filmy, utwory muzyczne) można magazynować w jednym miejscu, a także łatwo przesyłać na inny sprzęt. Dostęp przez internet i mobilne urządzenia do wnętrza My Cloud umożliwia nieograniczone korzystanie i udostępnianie swoich ulubionych plików multimedialnych. Można korzystać z tej funkcji za pośrednictwem tabletu, smartfona i komputera w każdym miejscu i dowolnej chwili. Sprzęt jest zgodny z systemami operacyjnymi Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP (SP3), a także Mac OS X Mountain Lion, Lion i Snow Leopard. Chmura ma również port rozszerzeń USB 3.0 oraz certyfikat DLNA 1.5 i UPnP. Teraz możesz kupić swoją osobistą chmurę WD MY CLOUD PERSONAL CLOUD STORAGE 4TB EMEA już od 810 zł.