Nawet jeśli nie mamy pieniędzy na zakup drogiego karnetu na siłownię, spokojnie możemy zacząć uprawiać sport na świeżym powietrzu. Do wyboru mamy tutaj wiele, różnorodnych dyscyplin.

Najpopularniejszą z nich będzie oczywiście bieganie. Do tego sportu nie potrzebujemy praktycznie żadnego, specjalistycznego sprzętu. Wystarczą nam porządne buty i wodoodporna odzież. Jeśli jednak nie przepadamy za bieganiem, przerzućmy się na rower. Na pewno mamy jakiś stary składak w swoim garażu lub piwnicy. Jeśli tylko odrobinę go przerobimy i naprawimy, stworzymy dla siebie idealny pojazd do jazdy. Możemy również po prostu wybrać się do parku i wykonać w nim dowolny trening. Wykorzystujmy przy tym to, co dała nam natura. Róbmy pompki, opinając się o konary. Podskakujmy na miękkiej powierzchni. Wspinajmy się po drzewach i bawmy się jak dzieci. Każda aktywność jest przecież wskazana.

Jeśli będziemy często uprawiać sport na świeżym powietrzu, szybko zauważymy, że jest to bardzo przyjemne i na pewno z tego nie zrezygnujemy.