Wiecie już, że dziś o północy rusza najnowszy Nintendo Direct – Super Smash Direct. Oto kilka propozycji i linków, gdzie i kiedy możecie go obejrzeć. Oraz obrazek, którym zajawia dzisiejszą prezentację Masahiro Sakurai – ojciec i producent Smasha.

Wtorkowy Super Smash Direct jest międzynarodowy i rusza w każdym regionie o tej samej porze. Czego się spodziewać już wiemy. Ale gdzie oglądać? Nasz, czyli europejski Direct znajdziecie na pół godziny przed północą tutaj. Jeśli z jakichś powodów wolicie stream amerykański, to musicie odwiedzić tę stronę. Japońskiego jeszcze nie znalazłem, choć wątpię, by wielu z nas chciało go oglądać

Poszczególne wersje Directów mogą się różnić w kwestii podanych dat premier oraz ewentualnie tytułów innych niż Smash – jeśli końcówka prezentacji będzie, jak podejrzewam, poświęcona grom, które wychodzą w najbliższych 3 miesiącach, wtedy każdy region zobaczy trochę inny materiał.

Super Smash Direct będzie można również zobaczyć w eShopie, ale dopiero po fakcie, czyli około godziny pierwszej w nocy. Poprzednim razem Nintendo of America udostępniła również Directa na YouTubie, ale nie wiadomo jeszcze, czy teraz będzie podobnie i czy na identycznie ruch zdecyduje się NoE.

Spotykamy się przed komputerami dziś o północy!