Turniej Mario Kart 8 – zmiana zasad

Po pierwszej odsłonie Turnieju Mario Kart 8 w gronie forumowiczów Nikogo i czytelników Bloga, przyszedł czas na lekką zmianę zasad. Zaczynamy dziś o 21:00!

Kilka dni temu zapowiedziałem otwarcie Turnieju Nikogo, w którym ścigają się wszyscy chętni odwiedzający mój Blog lub udzielający się na Forum Nikogo. Turniej był cotygodniowy i jego pierwsza odsłona odbyła się z powodzeniem. Poniżej znajdziecie jedną z powtórek, udostępnioną dzięki usłudze Mario Kart TV.

Okazało się jednak, że w naszych polskich warunkach ciężko się umówić na wspólne jeżdżenie. Dlatego nasz Turniej Mario Kart 8 zmienia odrobinę swoją formę, a dokładniej częstotliwość. Od teraz ścigać się na punkty w rankingu możemy CODZIENNIE, od godziny 20:30 do 23:30. Czyli często, ale w wąskim przedziale czasowym, co powinno ułatwić kumulację graczy w jednym momencie. Przy okazji zwiększyłem liczbę punktowanych wyścigów do 16 dziennie, wyłączyłem automatyczną roszadę grup, a także wprowadziłem dostęp dla osób z całego świata (o ile mają kod do turnieju), tak na wszelki wypadek, aby zminimalizować błąd z rozłączaniem niektórych graczy. Pozostałe zasady pozostają bez zmian i możecie je sprawdzić tutaj.

turniej mario kart 8

Wszystkich, którzy ścigali się z nami w ostatnim piątek uspokajam, że punkty z tamtego dnia się zachowały. Jeśli nie braliście jeszcze udziału, nic straconego, na pewno z MK8 bawić będziemy się jeszcze długo, więc wszystko da się nadrobić. Kod dostępu pozostaje bez zmian:

8313-3613-5540

Zachęcam też do aktywności w specjalnym community Turnieju Nikogo w Miiverse – można dostać się do niego bezpośrednio z menu turnieju w grze.

Ostatnie ogłoszenie: Dziś zaczynamy o 21:00!

One thought on “Turniej Mario Kart 8 – zmiana zasad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>