Turniej Mario Kart – wczoraj i dziś o 21:00

Wczorajszy Turniej Mario Kart udał się i to jak, wzięło w nim udział 13 osób, a liczba ścigających nigdy nie spadła poniżej siedmiu! We wpisie znajdziecie wyniki i filmiki z wczoraj oraz zapowiedź dzisiejszych zmagań, z małą niespodzianką.

Poniżej możecie zobaczyć Top 10 wczorajszego dnia Turnieju. Wystartowało trzynaście osób, ale na screenie mieści się niestety, ledwo, dziesiątka. Wyniki jednak można w każdej chwili obejrzeć z poziomu gry, a później na Blogu zrobimy też podsumowanie :)

turniej mario kart

Jak wyglądał wczorajszy turniej Mario Kart możecie zobaczyć też na poniższych filmikach:

Dziś startujemy ponownie, i znowu o 21:00! Jeśli chcecie dołączyć, pod tym linkiem znajdziecie potrzebne informacje. Tym razem turniej będzie dodatkowo streamowany live dzięki uprzejmości użytkownika Szymbar15. Live-stream znajdziecie tutaj.

10 thoughts on “Turniej Mario Kart – wczoraj i dziś o 21:00

 1. Przykro mi to pisać, ale tryb sieciowy jest zwalony. Praktycznie niegrywalny. Chodzi o lagi i o to z czego śmialiśmy się przy okazji Killer Instinct, że dwóch gości gra w sieci i obaj wygrywają.

  Otóż gra co innego renderuje a co innego dzieje się w rzeczywistości!

  Na początku nie wiedziałem o co chodzi, były okazjonalne „oberwania niewidzialną znajdźką”, znaczy jadę i na przykład jakby oberwałem muszlą, mimo że jej nie było widać albo wybuchłem na bombie, której nie było. Potem było jakby tak, że jestem na przykład trzeci, jakiś zakręt i już jestem czwarty, mimo że nikt mnie nie wyprzedził.

  Ale to co się stało w ostatnim wyścigu na zegarze to było przegięcie. Do końca wyścigu walczyłem, na zębatkach przed metą wyprzedziłem Piousa, a z grzybkami – na ostatniej prostej jeszcze dwóch gości i na metę wjechałem pierwszy. Nawet mi się zmieniła dwójka na jedynkę tuż przed metą.

  I co?

  I podsumowanie wyników, jestem … trzeci. Przede mną ktośtam i Pious. Ten sam, którego na zębatkach wyprzedziłem.

  Jak dla mnie koniec trybu sieciowego. Przykro mi.

 2. Coś chyba jest nie tak u Ciebie jeśli chodzi o lagi. Do tej pory nigdy mi się nie zdarzyło by lagi miały miejsce i były jakiekolwiek problemy z przekłamaniem wyników. Może coś z łączem?

 3. Lagi to tylko metafora, mam łącze 50mbit. Nie wiem co jest nie tak, ale ewidentnie jak wjeżdżam na metę z jedynką a w tabeli wyników jestem trzeci, to coś jest nie tak.

 4. Rozsynchronizowałeś się. To nie wina lagów, a zgubionego pakietu (lub kilku). Przepustowość łącza nie ma tu (ani w przypadku lagów) znaczenia, bo nie mówi nic ani o jego niezawodności, ani o czasie potrzebnym na to, by pakiet dotarł gdzie trzeba. 😉

 5. hej, nie wiem czy wszyscy wiedza, ale za bonusowa gre z Mario Karta tez dostaje sie punkty w Nintendo Premium. Tak sobie tez mysle, ze moze warto opisac ten program? Wybaczcie brak polskich znakow, ale pisze z tabletopada :)

  • Tak. Ostatnie dni nie robiłem wielkiej mobilizacji, ale jak w weekend wpadłem bez zapowiedzi, to 5-6 osób było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>