Dziś premiera Mario Kart 8, więc czas też zacząć zmagania po sieci w naszym polskim gronie. Poniżej szczegóły nt. zmagań online „Turniej Nikogo” organizowanych przez Blog Nintendo (czyli przeze mnie) i Forum Nikogo!

Turniej Nikogo to luźna sieciowa rywalizacja w Mario Kart 8 pomiędzy internetowymi znajomymi, którzy odwiedzają mój Blog lub udzielają się na Forum Nikogo. Zaproszony jest więc każdy, kto przeczyta ten wpis. Jak się zapisać? Wystarczy wejść w opcje sieciowe w Mario Kart 8, wybrać Tournament i znaleźć nasz Turniej Nikogo po poniższym kodzie:

8313-3613-5540

Oby tylko nazwa nie okazała się prorocza Pozostałe informacje znajdziecie na obrazku zrobionym kartoflem Gwoli wyjaśnienia, nie dało się ręcznie wybrać lub deaktywować poszczególne Itemy, więc najlepszym wyborem było postawić na wszystkie, mimo oczywistych minusów takiego rozwiązania. Nie chciałem stawiać na może bardziej sprawiedliwe, ale mniej zabawne i różnorodne Mushrooms Only albo Banana Only.

Turniej jest cotygodniowy i rozpoczyna się w każdy piątek o 18:00, kończąc w sobotę o 23:30. Oznacza to, że w tym czasie możecie przejechać 8 wyścigów, które zaliczą się do punktacji. I tak każdego tygodniowa. W inne dni można się ścigać treningowo, bez zliczania punktów. Zachęcam do częstego zaglądania tutaj i na NikogoForum.pl, żeby wziąć udział w ustawkach – dobrze by było, żeby ścigały się grupy co najmniej 4-osobowe.

Walcie w komentarzach z pytaniami, jeśli coś jest niejasne lub źle wytłumaczyłem
Chodzi o to, żebyśmy się jak najlepiej bawili w końcu. Pierwsza edycja już dziś po osiemnastej! Do maszyn!!!