Witamy na naszym blogu!

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzamy swoją działalność o firmowego bloga, który będzie nie tylko informował o promocjach, dostępnych w naszym sklepie internetowym, ale również dzięki nie niemu będziemy dzielić się ciekawostkami ze świata sportu. Stworzyliśmy go specjalnie dla was, drodzy Klienci, ponieważ wasze zadowolenie jest priorytetem wszystkich naszych działań i niesamowitą nobilitacją.

Sklep internetowy www.kajasport.pl należy do firmy Kaja Kozłowscy sp. J i ma swoją siedzibę w Białymstoku. Może trudno w to uwierzyć, ale na rynku funkcjonujemy już prawie… 25 lat! Zatem bez zbędnej skromności możemy wszem i wobec ogłosić, że nasza firma jest jedną z największych w tej branży na całym Podlasiu. Fakty mówią same za siebie. Nasz bogaty asortyment zawiera produkty, takich marek jak Nike, Adidas, Puma, Zina, Asics, Molten i wiele innych, których oczywiście nikomu nie trzeba przedstawiać.

Nasze profesjonalne nastawienie do Klienta nie zmienia się przez te wszystkie lata. Jakość, jakość i jeszcze raz… atrakcyjne ceny. Zapewniamy kompleksową usługę, a wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie na rynku, potrafimy trafić w gusta potencjalnych Klientów. Współpraca rzadko kończy się na jednym zakupie, co dla nas jest dodatkowym powodem do zadowolenia.

Naszą pracę doceniają nie tylko Klienci. Miesięcznik Forbes przyznał nam wyróżnienie w kategorii firm od wartości od 5 do 50 mln oraz za najlepszą stronę internetową w województwie podlaskim. Nasza działalność została dostrzeżona przez Krajowy Rejestr Długów, który przyznał nam certyfikat „Rzetelna firma”. Aby jeszcze raz potwierdzić, że współpraca z klientami układa się wzorcowo, musimy przypomnieć, że od 2011 roku bierzemy udział w programie Opineo.pl „Słucham swoich klientów”.

Stawiamy sobie coraz trudniejsze wyzwania, zaspokajając potrzeby coraz lepszych sportowców. W zamian za zaufanie, odpłacamy się najwyższej jakości materiałami i nowoczesnymi technologiami. Cały czas stawiamy na rozwój, gdyż chińskie przysłowie mówi, że „kto stoi w miejscu, ten się cofa”. Nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nasze drzwi są cały czas otwarte zarówno dla turystów, jak i kolekcjonerów czy hobbystów. „W zdrowym ciele, zdrowy duch!”. Tym optymistycznym mottem, chcielibyśmy was zachęcić do lektury naszego bloga. Do następnego przeczytania!