Noclegi we Władysławowie

Latem najczęściej wybieramy, jako miejsce odpoczynku, wodę. Mogą to być jeziora, czysta rzeka z piaszczystą plażą lub morze. Władysławowo, to nadmorskie miasto położone na Pobrzeżu Gdańskim, nad Bałtykiem w województwie pomorskim.
Jest to urokliwa miejscowość, z dwóch stron otoczona wodą. Jedna to dostęp do morza, a druga to Zatoka Pucka. Miasto posiada własny port morski. We Władysławowie jest mnóstwo zabytków, które turyści chętnie zwiedzają, są muzea, zabytkowe budowle między innymi Dom Rybaka, w którym obecnie jest siedziba władz miasta, a także, ponieważ miasto ma port – latarnia. Miejscowość jest chętnie odwiedzana przez turystów z dwóch powodów: otwarte czyste morze i Zatoka Pucka, na której chętnie uprawiane są sporty wodne, szczególnie kitesurfing. W bardzo mroźne zimy zatoka zamarza i wtedy można po niej jeździć na łyżwach.
Jednak nad morze najlepiej wybrać się latem.

Władysławowo noclegi blisko morza tanio
W mieście można wynająć kwatery prywatne. Ponieważ Władysławowo to miejscowość głównie turystyczna znajdziemy wiele ofert pokoi o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym, o wiele tańsze niż pokoje hotelowe. Kwatery prywatne znajdują się blisko zejść na plażę, mają często balkony lub tarasy, pokoje wyposażone są w telewizor, czajnik elektryczny, sprzęt plażowy. Przeważnie posiadają dostęp do internetu. W takich domach można korzystać z kuchni gdy postanowimy sami przyrządzić posiłki, a zdarza się, że gospodarze zapraszają do ogrodu na kiełbaski prosto z ogniska lub grilla.

Oczywiście kwatery lepiej zamawiać kilka miesięcy wcześniej, bo wtedy mamy zagwarantowaną stałą, umówioną cenę.