Przed nami letnie miesiące. Lipiec i sierpień, czas wakacji, w Polsce nie zawsze rozpieszczają nas słoneczną pogodą… Problem pojawia się zwłaszcza wówczas, gdy ktoś ma ochotę wylegiwać się na plaży i kąpać w morzu. Nasz Bałtyk często bywa niegościnny. Z tych właśnie powodów coraz częściej decydujemy się na wakacje za granicą.
Jednym z wybieranych przez naszych rodaków krajów są Włochy. Italia ma czym zachęcić do siebie turystów. Oprócz ciepłych mórz i pięknych gór kusi nas szeregiem przepięknych zabytków, pysznymi winami z winogron dojrzewających na południowym słońcu czy rewelacyjną kuchnią śródziemnomorską, z pizzą i makaronami w różnych postaciach!
No ale przecież wykupując wakacje w jakimś kurorcie nie mamy jak zwiedzić Włoch w całej okazałości! Mamy ewentualnie możliwość wyjazdu samochodem i nocowania po 1-2 dni w różnych miejscach, objeżdżając cały kraj. Tutaj pojawia się jednak problem wakacji za kółkiem i braku profesjonalnego przewodnika. Ale na szczęście wycieczki objazdowe Włochy pokażą nam w pełnej krasie! Mamy możliwość podróżować przyjemnie i wygodnie, z dobrym przewodnikiem, zapewnionymi posiłkami i noclegami.
Czyż nie jest wygodnie zdać się na profesjonalistów?