Wygraj Mario Kart 8 we Wrocławiu!

Fani Nintendo mają coraz więcej powodów, aby w najbliższy weekend odwiedzić Wrocław i CD-Action Expo 2014. I nie chodzi tylko o polowanie na streetpassowych randomów z różowymi puzzlami. Otóż polski dystrybutor Nintendo wystawi tam własne stanowiska i pozwoli wygrać kilka sztuk nadchodzącego Mairo Kart 8.

W otrzymanej od Conquest Entertainment notce możemy przeczytać, że na wystawie pojawi się szereg stoisk z Wii U i 3DSami, na których będziemy mogli sprawdzić najnowsze gry z portfolio tych platform. Gwiazdą wieczoru będzie zaś wersja demo Mario Kart 8, w które będzie mógł zagrać każdy z odwiedzających – o ile się dopcha, jak podejrzewam 😉 Mało tego, odbędzie się również turniej w Mario Kart 7 na 3DSach z bardzo łakomymi kąskami w miejsce nagród: za pierwsze miejsce voucher na Mario Kart 8 Limited Edition, za drugie i trzecie zaś standardowe edycje gry. Całkiem nieźle, muszę przyznać. Nintendo i jego dystrybutorzy jadą full-out z promocją gry, skoro rozdają kopie nawet w Polszy.

wygraj mario kart 8

CD-Action Expo 2014 odbędzie się już w najbliższy weekend, tj. 10-11 maja, we Wrocławiu, w Hali Stulecia (zwanej przez wrocławian z przyzwyczajenia Halą Ludową). Poza stanowiskami Nintendo ma być wiele innych atrakcji, w tym pierwszy pokaz na żywo polskiego Lords of the Fallen.

Bardzo chciałbym zjawić się na CD-Action Expo 2014, również żeby spotkać się z przedstawicielami oficjalnego dystrybutora N, z którymi jestem w kontakcie jako autor Bloga Nintendo. Niestety od dawna mam plany na ten weekend, jadę na koncert do Opola. Żal różowych puzzelków streetpassowych, które mnie ominą 😉 Ktoś z Was się wybiera do Hali?

Ale Mario Kartem 8 to jaram się jak piłkarze bananami…

2 thoughts on “Wygraj Mario Kart 8 we Wrocławiu!

  1. Wow! Kiedy dokładnie jest ten turniej? Trzeba będzie przypomnieć sobie trasy. W ogóle demko Mario Kart 8 u mnie we Wrocławiu, nie dowierzam. :O
    Szkoda, że powrót do życia Nintendo w Polsce przypadł akurat na okres WiiU, które jest delikatnie mówiąc bardzo niewdzięcznym sprzętem do promowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>