Gry Nintendo z E3 – zadaj pytanie

„Kaxi jedzie na E3″ – no prawie. W przyszłym tygodniu jadę na polski event, na którym będę miał okazję zagrać we wszystkie gry, jakie Nintendo prezentowało w grywalnej formie na tegorocznym E3. W związku z tym już teraz chcę Was zapytać, czego chcielibyście się dowiedzieć o nadchodzących produkcjach.

Większość z Was pewnie śledziła Nintendo Treehouse, a przynajmniej obejrzała Digital Event. Podstawowe informacje o takich tytułach jak Zelda: Tri Force Heroes, Metroid Prime: Federation Force, czy Star Fox Zero więc znacie. Dlatego, żeby nie powtarzać się z zagraniczną prasą, chcę pojechać na event organizowany przez polskiego dystrybutora Nintendo z konkretnymi pytaniami w głowie. Waszymi pytaniami.

gry nintendo e3

Nie łudzę się, że obsługa imprezy ujawni coś więcej niż do tej pory powiedziało Nintendo. Ale grając w przygotowane dema mogę zwrócić uwagę na konkretne rozwiązania i detale. Chcecie wiedzieć, czy da się grać w Star Foxa patrząc tylko na telewizor? Jak straszne jest Project Zero 5 w hali pełnej innych ludzi? Czy Metroid na 3DS na żywo jest tak brzydki jak na materiałach promocyjnych? Zamieście nurtujące Was kwestie w komentarzach, a ja zrobię z nich listę, którą zabiorę ze sobą na wyjazd. Na Wasze pytania czekam do wtorku 14. lipca! Pamiętajcie, że chodzi o gry Nintendo, które na E3 2015 były pokazywane w grywalnej formie.

Kaxi tweetuje

People holding mobile phones are silhouetted against a backdrop projected with the Twitter logo in Warsaw

Pytania możecie również wpisywać na oficjalnym koncie Twitterowym Bloga (o) Nintendo, który znajdziecie tutaj: Twitter.com/BlogNintendoPL. Pytania wpisujcie albo jako odpowiedzi do stosownego wpisu, albo opisując hashtagiem #AskKaxi. Profil Twiitter prowadzę niezależnie od samego Bloga lub profilu na FB, więc zachęcam do obserwacji i dyskusji na tweety :)

11 thoughts on “Gry Nintendo z E3 – zadaj pytanie

 1. Liczę na grubą relację 😉
  Co do mnie to interesuje mnie jak bardzo Zelda: Tri Force Heroes jest podobna The Legend of Zelda: Four Swords.

  • Event jest w trakcie mojego urlopu na wsi, gdzie internet daleko, więc relacja będzie stopniowa: co 1-2 dni wpis o konkretnej grze.

   • Przypomniało mi się jeszcze, będę wdzięczny za wszelkie info o Devils Third.

    • Wygląda na to, że gra jest na tyle słaba, że Nintendo of America nie chce jej wydać u siebie.

 2. Najważniejszy jest Metroid. I to ten główny a nie Blast Ball bo tego to już widziałem w dużo lepszym świetle niż na E3 i mi się wizualnie bardzo spodobał. Jakby zupełnie inna gra (pod względem jakości grafiki) niż to co pokazali na jakimś trajlerze FF.
  A tak przy okazji to gdzie to spotkanie się odbędzie i czy wiesz kto jeszcze z Polski jedzie?
  W sumie to ciekawe, że nie będąc redaktorem żadnego z magazynów (całych dwóch) czy portali o grach, załapałeś się na ten wyjazd. Ale na pewno tam ich spotkasz. A może mógłbyś przy okazji zrobić „wywiad środowiskowy” i wypytać tych ludzi choćby o to jakie mają obecnie nastawienie do Nintendo i czy przestaną je kiedyś marginalizować? Bo o samych grach to można poczytać gdziekolwiek ale o polskiej branży od kuchni to niespecjalnie.

  • Będzie nas trochę na tym evencie, zaproszenia dostały nie tylko duże portale, ale też mniejsze sajty o Nintendo, jak choćby mój.

   Sam temat „marginalizacji Nintendo” znam od kuchni jeszcze z czasów Neo Plus i dużo można o tym powiedzieć, mam też w branży znajomych, nie trzeba do tego eventu :) Sam temat jednak ciekawy, w przyszłości się nim chętnie zajmę.

 3. Tak jak wspomniał Kaxi, jedzie nas sporo, zarówno redakcje większych portali, jak i tych mniejszych :) Bardzo mnie ciekawi, co tam interesującego Conqest przygotował. Cieszy fakt, że dystrybutor coraz prężniej działa w naszym kraju organizując np. takie eventy. Cieszy też, że utrzymują kontakt z fanami Nintendo i wspólnie organizują turnieje itd. itp. (na przykład z moimi Małopolskimi StreetPassami wiele już zdziałaliśmy z CQE :) ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>