Zelda: Shard of Nightmare i inne plotki

Uwielbiam atmosferę przed E3 – te wszystkie plotki, przecieki, domysły i nadzieje. No i w końcu rozczarowania – ale hype jest ich wart. Dziś coś naprawdę niewiarygodnego, w dosłownym tego słowa znaczeniu. A przy tym coś dla wszystkich, nie tylko fanów Nintendo.

Zostawię tu tylko skan, który ukazał się na Zelda Informer Forum. Przeczytajcie i skomentujcie sami 😉 Szczególnie zwraca uwagę nowa Castlevania na 3DSa, Beyong Good & Evil 2, podtytuł Shard of Nightmare nowej Zeldy oraz… rzekomy pełny tytuł X od Monoloth Soft. Nie żebym w to wierzył, ale… I just want to entertain the thought :)

 

shard of nightmare

9 thoughts on “Zelda: Shard of Nightmare i inne plotki

 1. Może bym uwierzył gdyby nie: Xenogears, bo chyba nie mają praw do tytułu, ale gdyby to okazało się prawdą to byłby szok na forach, może nawet większy niż po nowej Zeldzie (bo jej przecież wyczekujemy)

  • Nawet gdyby nie to, to lista gier na XBox One krzyczy ogromniastym fejkiem :) Ale pomarzyć i pospekulować zawsze można :)

  • [marzenia]A może dlatego tak długo nie ujawniali tytułu X-a, bo Nintendo negocjowało prawa do marki?[/marzenia]

 2. Ładny podtytuł Zeldy wymyślił, ale w rubryce Xboxa nie ma Halo 5, a dzisiaj zapowiedzieli. poza tym za mało nowych gier u Nintendo, ponieważ zbyt duże fantazjowanie wzbudziłoby podejrzenia.

 3. Ha! Nie ma szans. Po pierwsze, nie wierzę w premierę 2014, choć tu jeszcze szansa istnieje. Po drugie, to o dialogach to kompletna abstrakcja. Not possible u Aonumy, bo Aonuma to Swięty Mikołaj, który spełnia prośby fanów, te o voice actingu też. Po trzecie plota nie zawiera informacji o żadnych istotnych zmianach, które przecież zapowiedziano. Multiplayer? Anyone?
  No Zelda, no Ganondorf? Tu autor chyba miał na myśli raczej „nie wierzysz w to, no nie?”. Nie ma Zeldy w Zeldzie? Please.

 4. Bosz, jaki żałosny fejk. Kto i po co miałby dysponować taką listą? Kto byłby stroną takiego czegoś jeśli to jest chronione NDA (prawy górny róg)? Żałość. Jak miałem 14 lat to robiłem lepsze fejki. T_T

 5. Cśśś. Ten informator ryzykował karierę i drukował materiały kiedy Reggie nie patrzy ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>