czy nintendo switch ma wbudowane gry

Czy nintendo switch ma wbudowane gry?

Czy Nintendo Switch ma wbudowane gry?

Czym jest Nintendo Switch?

Nintendo Switch to konsola do gier stworzona przez firmę Nintendo, która została wydana w 2017 roku. Jest to hybrydowa konsola, która może być używana zarówno jako przenośna, jak i stacjonarna.

Wbudowane gry w Nintendo Switch

W przeciwieństwie do niektórych innych konsol, Nintendo Switch nie ma wbudowanych gier. Oznacza to, że po zakupie konsoli, użytkownik musi zakupić gry osobno.

Gry dostępne na Nintendo Switch

Na szczęście, Nintendo Switch oferuje szeroki wybór gier dostępnych do zakupu. W sklepie Nintendo eShop znajdziesz wiele popularnych tytułów, takich jak „The Legend of Zelda: Breath of the Wild”, „Super Mario Odyssey” czy „Animal Crossing: New Horizons”.

Możliwość pobrania darmowych gier

Mimo braku wbudowanych gier, istnieje możliwość pobrania darmowych gier na Nintendo Switch. W sklepie Nintendo eShop znajdziesz darmowe gry, które możesz zainstalować na swojej konsoli bez dodatkowych opłat.

Podsumowanie

Nintendo Switch nie ma wbudowanych gier, ale oferuje szeroki wybór tytułów do zakupu. Możesz także pobrać darmowe gry z Nintendo eShop. Konsola ta cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją mobilność i różnorodność dostępnych gier.

Podobne wpisy