Super Mario Land 4

Recenzja Super Mario Land 4 na Nintendo Gameboy

Rozgrywka

Super Mario Land 4 to kolejna odsłona klasycznej serii gier z Mario w roli głównej. Tym razem gra trafiła na konsolę przenośną Nintendo Gameboy, co sprawia, że możemy cieszyć się przygodami ulubionego hydraulika gdziekolwiek jesteśmy. Gra oferuje wiele poziomów, pełnych przeszkód, wrogów i tajemnic do odkrycia. Znajdziemy tutaj również wiele nowych elementów rozgrywki, które urozmaicają doświadczenie gracza.

Grafika i dźwięk

Super Mario Land 4 zachwyca swoją kolorową grafiką, która mimo ograniczeń konsoli Gameboy prezentuje się bardzo dobrze. Postacie i otoczenie są dobrze animowane, a muzyka i dźwięki dodają klimatu rozgrywce. Gra jest przyjemna dla oka i ucha, co z pewnością przyciąga graczy do dłuższej rozgrywki.

Tryby gry

W grze Super Mario Land 4 możemy wybierać między różnymi trybami gry, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tryb jednoosobowy oferuje główną fabułę, pełną wyzwań i niespodzianek, natomiast tryb wieloosobowy pozwala grać z przyjaciółmi, co dodaje dodatkowej zabawy do doświadczenia gry.

Super Mario Land 4 na Nintendo Gameboy

4.5 z 5 gwiazdek