Earthworm Jim 3D

Recenzja Earthworm Jim 3D na Nintendo 64

Earthworm Jim 3D – kultowa gra w nowej odsłonie

Earthworm Jim 3D to trzecia część popularnej serii platformówek, która tym razem trafia na konsolę Nintendo 64. Gra została wydana w 1999 roku i szybko zdobyła uznanie fanów gatunku. Czy jednak przeniesienie przygód kosmicznego robaka do trzeciego wymiaru zdało egzamin?

Rozgrywka i fabuła

W Earthworm Jim 3D wcielamy się ponownie w postać kosmicznego robaka Jim’a, który musi uratować świat przed złowrogimi siłami. Tym razem jednak nasz bohater przemierza różnorodne poziomy w trójwymiarowym świecie, co daje graczom zupełnie nowe doznania.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze prezentuje się całkiem nieźle jak na standardy Nintendo 64, choć oczywiście nie dorównuje ona współczesnym produkcjom. Muzyka i efekty dźwiękowe tworzą odpowiedni klimat i dodają uroku rozgrywce.

Podsumowanie

Earthworm Jim 3D to świetna kontynuacja kultowej serii, która przenosi znane postacie i humor do trzeciego wymiaru. Gra oferuje wiele godzin zabawy i wyzwań dla fanów platformówek, choć nie bez pewnych niedociągnięć. Mimo to, warto dać szansę Jim’owi w nowej odsłonie.

Earthworm Jim 3D na Nintendo 64

⭐⭐⭐⭐

Earthworm Jim 3D to udana próba przeniesienia kultowej serii do trzeciego wymiaru, zachowując przy tym charakterystyczny humor i rozgrywkę. Mimo drobnych niedoskonałości, gra zasługuje na uwagę fanów gatunku.