Virtual Pool 64

Recenzja Virtual Pool 64 na Nintendo 64

Virtual Pool 64 – rewelacyjna symulacja bilarda na Nintendo 64

Virtual Pool 64 to gra stworzona przez Celeris i wydana przez Crave Entertainment w 1998 roku na konsolę Nintendo 64. Jest to symulacja bilarda, która zaskakuje realizmem fizyki i grafiką na tamte czasy. Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, od zwykłego pojedynczego meczu po turnieje i wyzwania.

Realistyczna fizyka bilardowa

Virtual Pool 64 imponuje swoją realistyczną fizyką bilardową. Ruch kul, odbicia od band, czy siła uderzenia – wszystko odzwierciedla prawdziwe zasady gry w bilard. Dzięki temu gracze mogą poczuć się jak prawdziwi mistrzowie tej dyscypliny.

Tryby rozgrywki

Gra oferuje wiele różnorodnych trybów rozgrywki, które zapewnią rozrywkę na wiele godzin. Możemy wziąć udział w turnieju, zagrać z przyjacielem w trybie multiplayer, czy też poćwiczyć swoje umiejętności w trybie treningowym. Możliwości są naprawdę spore!

Grafika i dźwięk

Choć grafika Virtual Pool 64 nie powalała na kolana nawet w momencie premiery gry, to trzeba przyznać, że twórcy zadbali o każdy detal. Kule i stoły są wiernie odwzorowane, a animacje są płynne i przyjemne dla oka. Muzyka towarzysząca rozgrywce jest przyjemna i nie męczy zbyt szybko.

Virtual Pool 64 na Nintendo 64

⭐⭐⭐⭐

Virtual Pool 64 to doskonała symulacja bilarda na konsolę Nintendo 64. Realistyczna fizyka, różnorodne tryby rozgrywki i przyjemna grafika sprawiają, że warto dać tej grze szansę. Mimo upływu lat, wciąż potrafi dostarczyć wiele godzin dobrej zabawy.