Harry Potter And The Deathly Hallows - Part 2

Recenzja Harry Potter And The Deathly Hallows – Part 2 na Nintendo DS

Harry Potter And The Deathly Hallows – Part 2 na Nintendo DS

Harry Potter And The Deathly Hallows – Part 2 to kolejna gra z serii opartej na bestsellerowych książkach J.K. Rowling. Tym razem gracze wcielają się w postać Harry’ego Pottera i razem z przyjaciółmi wyruszają do ostatecznej bitwy przeciwko Lordowi Voldemortowi.

Rozgrywka

W grze Harry Potter And The Deathly Hallows – Part 2 na Nintendo DS gracze mają okazję uczestniczyć w emocjonujących pojedynkach czarodziejów, eksplorować magiczne lokacje oraz rozwiązywać zagadki. Gra oferuje wiele różnorodnych misji, które sprawią, że nikt nie będzie się nudził.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze prezentuje się bardzo dobrze jak na konsole Nintendo DS, a ścieżka dźwiękowa doskonale oddaje klimat świata Harry’ego Pottera. Efekty dźwiękowe dodają emocji podczas walk i innych akcji.

Podsumowanie

Harry Potter And The Deathly Hallows – Part 2 na Nintendo DS to świetna gra dla fanów serii, ale także dla osób lubiących gry akcji z elementami przygodowymi. Doskonała oprawa graficzna i dźwiękowa sprawiają, że gra wciąga od pierwszej chwili.

Harry Potter And The Deathly Hallows – Part 2 na Nintendo DS

Ocena: 4 / 5

Harry Potter And The Deathly Hallows – Part 2 na Nintendo DS to wciągająca gra z świetną grafiką i dźwiękiem, idealna dla fanów serii oraz miłośników gier akcji z elementami przygodowymi.