Totally Rad

Recenzja gry Totally Rad na konsolę NES

Wprowadzenie

Gra Totally Rad to klasyczna produkcja wydana na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) w 1991 roku. Gra została stworzona przez firmę Jaleco i szybko zyskała popularność wśród miłośników gier platformowych. Czy warto poznać tę produkcję bliżej? Sprawdźmy!

Rozgrywka

W Totally Rad wcielamy się w postać Jake’a, młodego czarodzieja, który musi uratować swoją dziewczynę i świat przed siłami zła. Gra składa się z kilku poziomów, na których Jake musi pokonać różnorodne przeciwności, zbierając przy okazji power-upy i punkty. Sterowanie jest intuicyjne, a akcja gry nie pozwala się nudzić.

Grafika i dźwięk

Choć grafika w grze Totally Rad nie powala na kolana, to jednak jej klimatyczny styl retro przypadnie do gustu fanom gier z lat 90. Muzyka i dźwięki w grze są dobrze dopasowane do akcji i dodają grze dodatkowej atmosfery.

Podsumowanie

Gra Totally Rad to solidna produkcja, która doskonale wpisuje się w klimat klasycznych gier platformowych. Choć może nie wyróżnia się specjalnie na tle innych tytułów, to jednak z pewnością dostarczy wielu godzin dobrej zabawy.

Totally Rad na Nintendo NES

Ocena: 4 / 5

Totally Rad to klasyczna gra platformowa na konsolę Nintendo NES, która zapewni wielogodzinną rozrywkę fanom retro gier. Mimo pewnych ograniczeń graficznych, gra zachwyca swoim klimatem i solidną rozgrywką.