3x3 Eyes - Seima Korin Den

Recenzja gry 3×3 Eyes – Seima Korin Den na konsolę Nintendo SNES

3×3 Eyes – Seima Korin Den

3×3 Eyes – Seima Korin Den to japońska gra przygodowa wydana na konsolę Nintendo SNES. Gra została stworzona przez studio Advance Communication Company i wydana w 1992 roku. Jest to adaptacja popularnego mangi i anime o tym samym tytule.

Rozgrywka

Gracz wciela się w postać Yakumo Fujii, który zostaje wciągnięty w świat demonów i magii. Podczas rozgrywki musi eksplorować różne lokacje, walczyć z przeciwnikami oraz rozwiązywać zagadki. Gra oferuje ciekawą fabułę, która jest wierna oryginalnemu materiałowi źródłowemu.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze 3×3 Eyes – Seima Korin Den prezentuje się bardzo dobrze jak na tamte czasy. Animowane cutscenki dodają klimatu i wciągają gracza jeszcze bardziej. Muzyka i efekty dźwiękowe również są dopasowane do atmosfery gry.

Podsumowanie

3×3 Eyes – Seima Korin Den to świetna propozycja dla fanów mangi i anime oraz miłośników gier przygodowych. Gra oferuje interesującą fabułę, dobrze zrealizowaną grafikę oraz przyjemne dźwięki. Mimo upływu lat, wciąż jest warta uwagi dla tych, którzy lubią klasyczne tytuły na konsolę SNES.

3×3 Eyes – Seima Korin Den na konsolę Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek