Angel Eyes (PD)

Recenzja gry Angel Eyes (PD) na Nintendo SNES

Opis gry Angel Eyes (PD)

Angel Eyes (PD) to niezależna produkcja stworzona dla konsoli Nintendo SNES. Gra została wydana przez niezależnych twórców i dostępna jest do pobrania za darmo z internetu. Angel Eyes to dynamiczna platformówka, w której wcielasz się w postać anioła, który musi pokonać złe moce i ocalić świat przed zagładą.

Rozgrywka

W grze Angel Eyes (PD) czeka na Ciebie wiele poziomów pełnych wyzwań i niebezpieczeństw. Musisz skakać, latać i walczyć z przeciwnikami, aby dotrzeć do końca każdego etapu. Gra oferuje różnorodne umiejętności do odblokowania oraz bossów, którzy staną Ci na drodze.

Grafika i dźwięk

Angel Eyes (PD) charakteryzuje się klasyczną pikselową grafiką, nawiązującą do najlepszych tytułów z lat 90. Muzyka i dźwięki w grze są dopasowane do akcji i tworzą odpowiedni klimat podczas rozgrywki.

Podsumowanie

Angel Eyes (PD) to przyjemna platformówka dla fanów gier retro. Choć gra nie oferuje rewolucyjnych rozwiązań, to z pewnością potrafi dostarczyć solidną dawkę zabawy i emocji. Dla miłośników klasycznych gier z pewnością będzie to udane odkrycie.

Angel Eyes (PD) na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek