Ghoul Patrol

Recenzja Ghoul Patrol na Nintendo SNES

Ghoul Patrol na Nintendo SNES

Ghoul Patrol to kontynuacja popularnej gry „Zombies Ate My Neighbors”, wydana w 1994 roku na konsolę Nintendo SNES. Gra została stworzona przez LucasArts i zachwycała graczy swoim unikalnym stylem oraz świetną rozgrywką.

Rozgrywka

W Ghoul Patrol wcielasz się w postać jednego z dwóch bohaterów, którzy muszą bronić miast przed hordami zombie. Gra oferuje różnorodne poziomy, zadania do wykonania oraz wiele różnych broni do użycia przeciwko przeciwnikom. Zróżnicowane umiejętności postaci oraz intrygujący przeciwnicy sprawiają, że rozgrywka jest dynamiczna i pełna niespodzianek.

Grafika i dźwięk

Wizualnie Ghoul Patrol prezentuje się bardzo dobrze jak na grę z lat 90. Grafika jest kolorowa, pikselowa i pełna detali, co dodaje grze uroku. Muzyka i dźwięki w grze są dopasowane do akcji i tworzą odpowiedni klimat, który wciąga gracza na długie godziny.

Dostępność i dodatki

Gra Ghoul Patrol jest dostępna wyłącznie na konsolę Nintendo SNES, co sprawia, że jest to tytuł dla miłośników retro-gamingu. Brak dodatków czy wersji językowych może być jednak minusem dla niektórych graczy, ale dla fanów oryginalnej wersji będzie to prawdziwa gratka.

Ghoul Patrol na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek