Hokuto No Ken 5

Recenzja gry Hokuto No Ken 5 na Nintendo SNES

Opinia o grze Hokuto No Ken 5 na Nintendo SNES

Gra Hokuto No Ken 5, znana również pod nazwą Fist of the North Star, to kolejna odsłona popularnej serii gier opartych na kultowym japońskim mandze. Tym razem produkcja trafiła na konsolę Nintendo SNES, oferując graczom unikalną przygodę w postapokaliptycznym świecie.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze Hokuto No Ken 5 prezentuje się bardzo dobrze jak na możliwości konsoli SNES. Animacje postaci są płynne, a otoczenie zostało starannie zaprojektowane, oddając klimat brutalnego świata przedstawionego w mandze. Dźwięk również zasługuje na pochwałę – ścieżka dźwiękowa doskonale oddaje atmosferę gry.

Rozgrywka

Rozgrywka w Hokuto No Ken 5 to dynamiczna walka, w której gracz wciela się w postać Kenshiro i musi zmierzyć się z przeciwnikami przy użyciu specjalnych technik walki. System walki jest dobrze zbalansowany, a różnorodność przeciwników sprawia, że gra nie nudzi się szybko.

Podsumowanie

Gra Hokuto No Ken 5 na Nintendo SNES to doskonała propozycja dla fanów serii oraz miłośników gier akcji. Mimo pewnych ograniczeń technicznych konsoli, produkcja ta potrafi wciągnąć gracza na długie godziny. Polecamy wszystkim poszukującym emocjonującej rozrywki w postapokaliptycznym świecie Hokuto No Ken.

Hokuto No Ken 5 na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek