Kidou Senshi Gandam Cross Dimension 0079

Kidou Senshi Gandam Cross Dimension 0079 – recenzja gry

Opis gry

Kidou Senshi Gandam Cross Dimension 0079 to gra akcji wydana na konsolę Nintendo SNES. Gra przenosi nas w świat popularnej serii anime Gundam, gdzie wcielamy się w pilota mecha w czasach wojny między koloniami kosmicznymi i Ziemią. Naszym zadaniem jest przejście przez różnorodne misje, walcząc z wrogimi jednostkami i wykonując różnorodne zadania.

Rozgrywka

Gracz ma do dyspozycji różnorodne modele mecha, każdy z unikalnymi umiejętnościami i bronią. W trakcie misji musimy wykazać się dobrą strategią, szybkimi refleksami i umiejętnością precyzyjnego celowania. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę, która sprawi wiele frajdy fanom serii Gundam i gier akcji.

Grafika i dźwięk

Kidou Senshi Gandam Cross Dimension 0079 zachwyca klasyczną 2D grafiką charakterystyczną dla gier z lat 90. Animowane cut-sceny dodają głębi fabule, a ścieżka dźwiękowa doskonale oddaje klimat walki w kosmosie. Gra jest przyjemna dla oka i ucha, co przyciąga do długich godzin rozgrywki.

Podsumowanie

Kidou Senshi Gandam Cross Dimension 0079 to pozycja obowiązkowa dla fanów serii Gundam oraz miłośników gier akcji. Mimo upływu lat, gra wciąż zachowuje swój urok i zapewnia wiele emocjonujących momentów. Jeśli lubisz kosmiczne walki i mechy, ta gra na pewno przypadnie Ci do gustu.

Kidou Senshi Gandam Cross Dimension 0079 na Nintendo SNES

4.5 z 5 gwiazdek