Legend Of The Mystical Ninja, The

Recenzja Legend Of The Mystical Ninja, The na Nintendo SNES

Legend Of The Mystical Ninja, The na Nintendo SNES

Legend Of The Mystical Ninja to klasyczna gra platformowa wydana przez Konami na konsolę Nintendo SNES. Gra została wydana w 1991 roku i od tamtej chwili zdobyła sobie wielu fanów na całym świecie.

Rozgrywka

W grze wcielasz się w postać Goemona, który wraz z przyjacielem Ebisumaru wyrusza na przygodę, aby uratować swoją przyjaciółkę. Gra oferuje różnorodne poziomy, w których musisz pokonać przeciwników, zbierać monety i rozwiązywać zagadki.

Legend Of The Mystical Ninja wyróżnia się nietypowym połączeniem platformówek z elementami bijatyk. Możesz również odwiedzać sklepy, aby zakupić nowe bronie i ulepszenia dla swojego bohatera.

Grafika i dźwięk

Gra zachwyca piękną, kolorową grafiką typową dla konsoli SNES. Postacie i otoczenie są starannie animowane, co dodaje grze uroku. Muzyka w grze jest również bardzo przyjemna dla ucha i doskonale wpasowuje się w klimat rozgrywki.

Podsumowanie

Legend Of The Mystical Ninja to klasyk gatunku, który zachwyci fanów retro gier platformowych. Gra oferuje wciągającą rozgrywkę, piękną grafikę i przyjemną muzykę, która sprawia, że chce się grać w nią znów i znów.

Legend Of The Mystical Ninja, The na Nintendo SNES

4.5 z 5 gwiazdek