Little Master - Niji Iro No Maseki

Recenzja gry Little Master – Niji Iro No Maseki na konsolę Nintendo SNES

Little Master – Niji Iro No Maseki na konsolę Nintendo SNES

Little Master – Niji Iro No Maseki to klasyczna gra RPG wydana przez Taito Corporation na konsolę Nintendo SNES. Gra została wydana w 1997 roku i szybko zdobyła uznanie fanów gatunku.

Gameplay

W grze wcielasz się w postać młodego bohatera, który wyrusza w podróż po fantastycznym świecie w poszukiwaniu tajemniczych artefaktów. Podczas przygody musisz stawić czoła różnym przeciwnikom, rozwiązywać zagadki i rozwijać umiejętności swojej postaci.

Grafika i ścieżka dźwiękowa

Gra charakteryzuje się klasyczną, pixelartową grafiką typową dla gier z lat 90. Muzyka i dźwięki w grze doskonale oddają klimat fantastycznego świata, w którym toczy się akcja.

Rozgrywka

Little Master – Niji Iro No Maseki oferuje bogatą, angażującą fabułę, która wciąga gracza od pierwszych chwil gry. Decyzje podejmowane przez gracza mają wpływ na rozwój historii i zakończenie gry, co dodaje elementu interaktywności.

Podsumowanie

Gra Little Master – Niji Iro No Maseki to doskonała propozycja dla miłośników klasycznych gier RPG. Zapewnia wiele godzin zabawy, interesującą fabułę i wyzwania dla gracza.

Little Master – Niji Iro No Maseki na konsolę Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek