Mortal Kombat II (Beta)

Recenzja gry Mortal Kombat II (Beta) na Nintendo SNES

Mortal Kombat II (Beta) na Nintendo SNES

Mortal Kombat II (Beta) to kontynuacja kultowej gry z gatunku bijatyk, która swoją premierę miała na konsolę Nintendo SNES. Wersja Beta tej produkcji jest interesującą propozycją dla fanów serii, oferującą kilka nowości względem finalnej wersji gry.

Unikalność gry

Gra Mortal Kombat II w wersji Beta zawiera niektóre elementy, które nie znalazły się w ostatecznej wersji. Możemy więc odkrywać nowe kombinacje ciosów, tajemnicze lokacje czy ukryte postacie, co sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej interesująca.

Cytaty z gry

„Finish him!” – to jedno z najbardziej charakterystycznych cytatów z gry Mortal Kombat II, który towarzyszy nam podczas decydujących momentów pojedynków.

Porównanie do innych części

W porównaniu do poprzedniczki, Mortal Kombat II (Beta) oferuje bardziej rozbudowany system walki, większą liczbę postaci oraz ulepszoną grafikę. To wszystko sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca.

Dostępność i dodatki

Wersja Beta gry Mortal Kombat II na Nintendo SNES dostępna jest dla wszystkich posiadaczy tej konsoli. Dodatkowo, można znaleźć różne modyfikacje tej wersji, które wprowadzają dodatkowe elementy do rozgrywki.

Mortal Kombat II (Beta) na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek