Mystic Ark - 7th Saga 2 [T-Eng]

Mystic Ark – 7th Saga 2 [T-Eng] na Nintendo SNES – Recenzja

Mystic Ark – 7th Saga 2 [T-Eng] to jedna z tych gier, która potrafi wciągnąć gracza na wiele godzin. Gra, dostępna na konsolę Nintendo SNES, jest kontynuacją popularnej serii 7th Saga, jednak tym razem wzbogacona o nowe elementy i poprawioną grafikę. Czy warto sięgnąć po tę produkcję? Sprawdźmy to!

Grafika i dźwięk

Mystic Ark – 7th Saga 2 [T-Eng] zachwyca od pierwszych chwil swoją piękną, klasyczną grafiką 16-bitową. Lokacje są różnorodne, a postacie i potwory zostały starannie zaprojektowane. Muzyka również zasługuje na pochwałę – utwory doskonale wpasowują się w klimat gry i potrafią wciągnąć gracza jeszcze bardziej w świat gry.

Rozgrywka

W Mystic Ark – 7th Saga 2 [T-Eng] czeka na nas długa, pełna przygód kampania, w trakcie której będziemy eksplorować różnorodne lokacje, walczyć z przeciwnikami i rozwijać nasze postaci. System walki jest dynamiczny i satysfakcjonujący, a decyzje podejmowane podczas rozgrywki mają wpływ na dalszy przebieg historii. Gracze, którzy lubią wyzwania, na pewno znajdą satysfakcję w trudniejszych momentach gry.

Podsumowanie

Mystic Ark – 7th Saga 2 [T-Eng] to produkcja, która zasługuje na uwagę fanów jRPG. Wciągająca fabuła, piękna grafika i solidna rozgrywka sprawiają, że warto poświęcić kilkanaście godzin na przygodę w tym magicznym świecie. Gra jest dostępna w wersji angielskiej, co z pewnością ucieszy tych, którzy nie znają japońskiego. Polecamy!

Mystic Ark – 7th Saga 2 [T-Eng] na Nintendo SNES

4.5 z 5 gwiazdek