Picross Vol 2 (V1.1) (NP)

Recenzja Picross Vol 2 (V1.1) (NP) na Nintendo SNES

Wprowadzenie

Picross Vol 2 (V1.1) (NP) to kontynuacja popularnej serii logicznych gier układankowych, w której gracz musi rozwiązywać zagadki, odkrywając obrazy poprzez kolorowanie odpowiednich pól w siatce. Gra została wydana na konsolę Nintendo SNES i przynosi wiele nowych wyzwań dla fanów gatunku.

Mechanika gry

W Picross Vol 2 gracz ma do dyspozycji szereg różnorodnych układanek, które stopniowo zwiększają swój poziom trudności. Zadaniem gracza jest odkrycie obrazu, kierując się liczbami umieszczonymi na brzegach siatki, które wskazują, ile pól należy pokolorować w danej linii lub kolumnie.

Grafika i dźwięk

Gra Picross Vol 2 na Nintendo SNES zachwyca prostotą grafiki, która jednocześnie jest kolorowa i przyjemna dla oka. Muzyka w tle stanowi przyjemne tło dla rozwiązywania zagadek, nie drażniąc ani nie rozpraszając gracza.

Podsumowanie

Picross Vol 2 (V1.1) (NP) to doskonała propozycja dla fanów gier logicznych, którzy lubią wyzwania i rozwiązywanie trudnych układanek. Gra zapewnia wiele godzin zabawy i satysfakcji z pokonywania kolejnych poziomów.

Picross Vol 2 (V1.1) (NP) na Nintendo SNES

4.5 z 5 gwiazdek