Picross Vol 8 (NP)

Picross Vol 8 (NP) na Nintendo SNES – Recenzja

Picross Vol 8 (NP) na Nintendo SNES

Gra Picross Vol 8 (NP) to kolejna odsłona popularnej serii logicznych łamigłówek, która tym razem trafia na konsolę Nintendo SNES. Czy ta część spełnia oczekiwania fanów i przynosi nowe wyzwania?

Rozgrywka

Picross Vol 8 (NP) oferuje graczom ponad 200 różnorodnych zagadek do rozwiązania. Zadaniem gracza jest odkrycie ukrytych obrazków poprzez logiczne dedukowanie i kolorowanie odpowiednich komórek siatki. Grając w Picross, uczestnik musi korzystać z umiejętności logicznego myślenia i analizy, co sprawia, że każda rozgrywka jest satysfakcjonującym wyzwaniem.

Grafika i dźwięk

Wizualnie gra prezentuje się bardzo dobrze, choć nie można oczekiwać rewolucji na poziomie graficznym w tego typu produkcjach. Muzyka to przyjemna ścieżka dźwiękowa, która nie razi i dobrze wpasowuje się w klimat rozgrywki.

Dostępność i dodatki

Picross Vol 8 (NP) jest dostępny wyłącznie na konsolę Nintendo SNES, co może być zarówno zaletą, jak i wadą dla niektórych graczy. Gra nie posiada dodatkowych pakietów rozszerzeń ani mikropłatności, co oznacza, że po zakupie otrzymujemy pełny produkt bez ukrytych kosztów.

Picross Vol 8 (NP) na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek