Secrets Of Evermore

Recenzja gry Secrets Of Evermore na Nintendo SNES

Secrets Of Evermore na Nintendo SNES

Secrets Of Evermore to klasyczna gra RPG wydana przez SquareSoft (obecnie Square Enix) w 1995 roku na konsolę Nintendo SNES. Gra wyróżnia się unikalnym stylem graficznym oraz interesującym systemem walki, który sprawia, że jest to tytuł wart uwagi dla miłośników gier fabularnych.

Opis fabuły i rozgrywki

Gracz wciela się w rolę chłopca i jego psa, którzy zostają przeniesieni do fantastycznego świata Evermore. Podczas podróży będą musieli odkrywać tajemnice tego miejsca, walczyć z potworami i rozwiązywać zagadki. Gra oferuje nietypowy system alchemii, który pozwala na tworzenie różnorodnych eliksirów i przedmiotów.

Grafika i muzyka

Secrets Of Evermore zachwyca kolorową i szczegółową grafiką, która doskonale oddaje klimat świata fantasy. Muzyka w grze również zasługuje na uwagę, tworząc odpowiedni nastrój podczas eksploracji i walki.

Podsumowanie

Secrets Of Evermore to tytuł, który z pewnością przypadnie do gustu fanom klasycznych gier RPG. Z interesującą fabułą, unikalnym systemem alchemii i przyjemną oprawą audiowizualną, gra ta stanowi świetną propozycję dla miłośników gatunku.

Secrets Of Evermore na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek