Spider-Man And The X-Men In Arcade's Revenge

Recenzja gry Spider-Man And The X-Men In Arcade’s Revenge

Spider-Man And The X-Men In Arcade’s Revenge na konsolę Nintendo SNES

Spider-Man And The X-Men In Arcade’s Revenge to klasyczna gra akcji wydana na konsolę Nintendo SNES. Gra została stworzona przez firmę LJN i pozwala graczom wcielić się w postacie takie jak Spider-Man, Wolverine, Cyclops, Storm i Gambit, walcząc przeciwko złowieszczemu Arcade’owi.

Rozgrywka

W grze gracze mają możliwość przejścia przez różne poziomy, kontrolując kolejno każdego z bohaterów Marvela. Każda postać ma unikalne umiejętności i zdolności, co dodaje zróżnicowania do rozgrywki. Gracze muszą pokonać przeciwników, zbierać przedmioty i rozwiązywać łamigłówki, aby dotrzeć do finałowego starcia z Arcade’em.

Grafika i dźwięk

Gra Spider-Man And The X-Men In Arcade’s Revenge charakteryzuje się klasyczną pixelową grafiką typową dla gier z lat 90. Muzyka i efekty dźwiękowe dodają klimatu do rozgrywki, choć nie są szczególnie zapadające w pamięć.

Podsumowanie

Spider-Man And The X-Men In Arcade’s Revenge to solidna gra akcji, która zapewni fanom komiksów Marvela kilka godzin dobrej zabawy. Choć nie jest to tytuł rewolucyjny, to z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom retro-gier i fanom superbohaterów.

Spider-Man And The X-Men In Arcade’s Revenge na Nintendo SNES

3 z 5 gwiazdek